Viesu nams kāzu svinībām

 

Nozīmīgu svinību vieta skaistām atmiņām uz mūžu

„Skultes Muiža” ir viesu nams kāzām, kas paliek skaistā atmiņā uz mūžu. Muižā ir sajūtama 18.gadsimta elpa, savukārt noskaņojumu papildina gleznainā apkārtne – izkopts muižas parks ar simtgadīgu ozolu, ošu un liepu alejām, ar dīķi, kanāliem un romantisku tiltiņu.

Ja vēlaties kāzu svinību vietu ar intīmāku atmosfēru, tad tās aicinām rīkot viesu nama kamīnzālē, vienlaikus izmantojot arī muižas pirti un numuriņus nakšņošanai. Bet, ja vajadzīga vieta kuplām kāzām, tad Jums derēs viesu nama lielā zāle, kurā iespējams uzņemt līdz 100 kāzu dalībniekiem. Un pietiks vietas arī atrakcijām un dejām.

Piedāvājam kāzu viesu ēdināšanu un galdu klāšanu par demokrātiskām cenām. Uzklāsim ciemiņiem uzkodu un dzērienu galdu, gaidot jauno pāri. Kāzu banketā pasniegsim siltos ēdienus, katram viesim paredzot vietu pie galda, vai karstās un pirkstiņuzkodas brīvā atmosfērā. Mūsu viesu nama konditori saskaņā ar pasūtījumu izgatavos desertu vai skaistu un gardu kāzu torti.

Atbilstoši kāzu svinību rīkotāju vēlmēm un iespējām izrotāsim jaunā pāra krēslus un novietosim uz galda svečturus un ziedus. Piedāvājam florista pakalpojumus kāzu svinību noformējumam.

Viesu nama „Skultes Muiža” terase vai teritorija ap ēku ir lieliska vieta dažādu kāzu rituālu veikšanai, arī mičošanai. Iestājoties tumsai, var iekurt ugunskuru. Tāpat ir paredzēta vieta kāzu otrās dienas atrakcijām – sporta laukums ar soliņiem, kā arī bērnu rotaļu laukums.

Jaunais pāris īpašā viesu nama istabiņā var pavadīt pirmo kāzu nakti. Ja izteiksiet vēlmi, parūpēsimies par atbilstošas romantiskas noskaņas radīšanu numuriņā. Savukārt viesus, kuru skaits nepārsniedz 60, izguldīsim gan divvietīgos numuriņos, gan viesu nama mansardā. Ja kāzu viesu skaits Jums paredzams vairāk kā 60, tad varam piedāvāt telšu vietas.

Viesu nams „Skultes Muiža” ir lieliska vieta kāzu svinībām. Par kompleksa īres cenu noteikti vienosimies, tā ir atkarīga no sezonas un kāzinieku skaita. Jautājiet! Mūsu viesu namā kāzu svinības varat rīkot visā muižas kompleksā, ieskaitot pirti un guļvietas, vai tikai kādā atsevišķā daļā. Par visām iespējam vairāk – viesu nama pakalpojumi.

putnins_v5041t2xViesu nams kāzu svinībām