Viesu nama „Skultes Muiža” pakalpojumi

 

Iespējams, sirsnīgākā un siltākā atpūtas vieta Vidzemē

Viesu nams „Skultes Muiža” ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divvientulībā, neaizmirstamu ballīšu, korporatīvo un sporta pasākumu, kā arī skaistu kāzu rīkošanai. Viesu nams atrodas tikai 6,5 km attālumā no Vidzemes jūrmalas. Esam gādājuši arī par bērnu rotaļu laukumu pasākumiem vai kamēr pieaugušie atpūšas.

Katra laba vieta izceļas ar ko īpašu un tikai sev raksturīgu kompozīciju. Tāpat ir ar Skultes Muižu. Viesu namu īpaši raksturo gan ēkas vēsturiskā arhitektūra un siltais interjers, gan ainaviskā apkārtne ar senatnīgo parku, ozolu, ošu un liepu alejām, dīķi un kanāliem ar romantisku tiltiņu.

 

Viesu nams „Skultes Muiža” svinībām, atpūtai un labsajūtai piedāvā:

Naktsmītnes
Viesu namā ir gan romantisks un plašs lukss numurs, gan vienkāršākas, bet ne mazāk komfortablas guļvietas labam naktsmieram. Pieejamas arī bērnu gultiņas.

Telpas svinībām
Lielā zāle līdz 100 viesiem, kamīnzāle līdz 20 personām un pirts, labos laika apstākļos lieliska atpūta būs arī uz viesu nama terases.

Konferenču telpas
Konferenču telpas līdz 60 personām, pieejams projektors, ekrāns, televizors. Būs arī iespēja labi atpūsties pēc labi padarīta darba.

Aktīvās atpūtas komplekss
Plašs zālājs dažādiem sporta un atpūtas pasākumiem, telšu un ugunskura vieta, bērnu rotaļu laukums.

Kāzu svinībām
Viesu nams „Skultes Muiža” – viena no skaistākajām vietām neaizmirstamu kāzu svinībām. Piemērota gan lielākām, gan mazākām, intīmākām kāzām.

Pirts un kamīnzāle
Pirts ar mitrumu regulējošu sistēmu, baseins, solārijs un kamīnzāle ar senatnīgu interjeru. Laba un karsta atpūta garantēta.

Banketi, galdu klāšana
Galdu klāšana, ēdināšana – pēc iepriekšējas vienošanās. Gardās maltītes gatavojam no vietējo lauksaimnieku produktiem.

Kā arī..
Telšu vietas
Ugunskura vietas
Dāvanu kartes
Transporta pakalpojumi viesiem
Atlaides bērnu ballīšu rīkotājiem un pensionāriem

putnins_v5041t2xPakalpojumi