Nakšņošana skaistā un romantiskā vietā

 

Vai meklējat atpūtu un naktsmītni, kas būtu paslēpta no ikdienas steigas, trokšņiem? Skultes Muiža saviem ciemiņiem ļoti skaistā vietā piedāvā guļvietas nakšņošanai:

  • 8 labiekārtotos, komfortablos divvietīgos numuriņos (ar vienvietīgām vai divvietīgām gultām);
  • 45 papildvietās viesu nama mansardā.

Skultes Muiža ir spējusi saglabāt senatnīgo elpu un romantismu – atklātas ķieģeļu sienas fragmenti, koka sijas. Tajā pat laikā visos nakšņošanai paredzētajos numuriņos ir moderns interjers, tie ir aprīkoti ar mūsdienīgu santehniku un komunikācijām. Naktsmītnes telpas ir noformētas siltos toņos, kas Jums radīs mājīguma sajūtu.

Mūsu naktsmītnē laipni aicināti gan individuālie ceļotāji – pāri, kas vēlas izbaudīt romantisku nedēļas nogali divatā, ģimenes, kas ceļo pa Latviju, gan svinību dalībnieki. Katram viesim nodrošinām tīru, smaržīgu gultasveļu, dvieli un šķidrās ziepes.

Skultes Muiža piedāvā arī īpašu istabu jaunlaulātajiem. Atbilstoši kāzu rīkotāju vēlmēm un iespējām izrotāsim istabu ar meijām, rožlapiņām, svecēm u.tml., kā arī nodrošināsim jaunlaulātos ar uzkodām, augļiem un šampanieti.

Numuriņa cenā ietilpst arī brokastis, kuras klājam muižas lielajā zālē/kamīnzālē. Viesu namam ir arī bērnu gultiņas, ko varam piedāvāt ģimenēm ar maziem bērniem.

putnins_v5041t2xNaktsmītne