Banketa galdu klāšana un ēdināšana

 

Jūsu rīcībā viesu nama banketu zāle un vietējo lauksaimnieku labumi

Viesu nams „Skultes Muiža” piedāvā divas banketu zāles, galdu klāšanu un ēdināšanu. Skultes Muižā gardi paēst var gan Latvijas apceļotāji, kuri pie mums iegriežas uz vienu vai vairākām diennaktīm, gan šeit notiekošo viesību dalībnieki.

Visbiežāk banketi Skultes Muižā tiek rīkoti, lai atzīmētu kādu svarīgu dzīves notikumu, un varat būt droši, ka mēs visu izdarīsim pienācīgi un saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Nodrošinām banketa galdus, to klāšanu, kā arī banketa zāli un galdus noformēsim atbilstoši pasākuma tēmai. Mums ir pietiekošs glaunu trauku un glāžu skaits.

Ēdināšanai varēsiet izvēlēties ēdienus no viesu nama piedāvātās ēdienkartes, kā arī mūsu saimniece pielāgos katra klienta banketam atbilstošu ēdienkarti saskaņā ar budžetu un individuālajām vēlmēm.

Banketa galdu klāšanai piedāvājam gan siltos ēdienus, gan veselīgas uzkodas, gan desertus. Ēdienu gatavošanā pārsvarā izmantojam vietējo zemnieku ražojumus. Cenas – vidēji 30EUR/pers. Kāzu svinībām mūsu konditori cep īpašu torti. Skultes Muižā regulāri tiek rīkoti dažāda veida banketi, tāpēc aicinām Jūs pieteikties laicīgi.

Par visu, kas Jums pieejams Skultes Muižā, skatiet sadaļā – viesu nama pakalpojumi.

putnins_v5041t2xBanketa galdu klāšana un ēdināšana