Atbildīgas azartspēles

Mēs vēlamies, lai visi klienti vietnē gūtu prieku, un aicinām spēlēt atbildīgi. Azartspēles ir izklaides veids, un galvenokārt tām ir jābūt jautrai nodarbei. Mēs saprotam, ka dažiem cilvēkiem problemātiskas azartspēles negatīvi ietekmē viņu un apkārtējo dzīvi.

Vai jums ir problēmas ar azartspēlēm?

 • Vai jūs kavējat darbu vai mācības, lai spēlētu?
 • Vai tad, kad, spēlējot, jums pietrūkst naudas, jūs jūtaties zaudēts un izmisumā un izjūtat nepieciešamību pēc iespējas ātrāk atkal spēlēt?
 • Vai jūs spēlējat, līdz tiek iztērēts pēdējais cents, pat autobusa biļete uz mājām vai tējas tases cena?
 • Vai esat melojis vai zagis, lai iegūtu naudu azartspēlēm vai samaksātu parādu par azartspēlēm?
 • Vai jūs nelabprāt tērējat “azartspēļu naudu” kam citam?
 • Vai esat zaudējis interesi par ģimeni un draugiem?
 • Vai azartspēļu dēļ jūs jūtaties nomākts vai domājat par pašnāvību?

Ja uz dažiem no iepriekš minētajiem jautājumiem esat atbildējis “jā”, iespējams, jums ir radušās problēmas ar azartspēlēm.

Jūsu konta drošība

Lai nepieļautu nesankcionētu piekļuvi jūsu kontam, lūdzu, glabājiet savu lietotājvārdu un paroli drošā un privātā veidā. Beidzot spēlēt, izstājieties no konta, un, ja jums ir bažas, ka kāds varētu zināt jūsu paroli, nekavējoties to nomainiet. Izstājoties no konta, jūs varat pierakstīt savu bilanci, lai pārbaudītu, vai jūsu prombūtnes laikā neviens nav piekļūst jūsu kontam bez atļaujas. Jūs esat atbildīgs par to, lai jūsu pieteikšanās dati būtu drošībā, un, ja jūsu konts tiks kompromitēts, jums netiks atmaksāti iztērētie līdzekļi.

Pašizslēgšanās un “Pārtraukums”

Ja Jums ir bažas, ka Jūsu azartspēles ir kļuvušas nekontrolējamas, Jums ir arī tiesības izslēgt sevi no spēlēm. Pašizslēgšana jāpiemēro vismaz uz 6 mēnešiem. Izslēgšanas perioda beigās jūsu konts paliks slēgts, ja vien jūs pats mums nepaziņosiet par tā atkārtotu atvēršanu. Izslēgšanas perioda laikā mēs nevarēsim atcelt piekļuves bloķēšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu izslēgšanas pieprasījums attieksies uz visām Spēļu vietnēm, un jūs nevarat pašizslēgt tikai vienu vietni.

Jūs varat arī sazināties ar atbalsta komandu un pieprasīt “Izslēgt” savu kontu uz šādu laiku:

 • 25 stundas
 • 1 nedēļu
 • 1 mēnesis vai
 • Jebkurš laikposms, bet ne ilgāk kā 7 nedēļas.

Jūsu konts automātiski būs pieejams spēlei pēc tās noslēgšanas.

Reality Check rīks atgādina, cik ilgs laiks ir pagājis kopš jūsu spēļu sesijas sākuma.
Šis atgādinājums parādīsies ekrānā, kamēr jūs atrodaties vietnē. Jums būs iespēja turpināt spēlēt, apskatīt savu darījumu vēsturi vai iziet no spēles.
Realitātes pārbaudes taimeris sāks darboties, kad Jūs uzliksiet savu pirmo likmi. Atgādinājums parādīsies pēc tam, kad laiks būs beidzies, un turpinās parādīties noteiktos laika intervālos.

Noguldījumu limitu iestatīšana

Mēs piedāvājam Jums iespēju noteikt savus dienas, nedēļas vai mēneša iemaksu limitus, lai Jūs varētu spēlēt sev piemērotā tempā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu iemaksu limits tiek piemērots konta līmenī – tikai šajā konkrētajā vietnē. Tas netiks piemērots citiem Jums piederošiem kontiem, kas pieder mums. Lai piemērotu limitus citiem kontiem, lūdzu, apmeklējiet attiecīgo vietni vai sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.

Ja vēlaties noteikt ierobežojumus, varat sazināties ar mums, izmantojot e-pastu vai apmeklējot šo lapu, kad esat pieteicies savā kontā. Mēs centīsimies ieviest jūsu limitus, tiklīdz būsim saņēmuši jūsu pieprasījumu. Jūs varēsiet atcelt šos ierobežojumus, taču tas būs atļauts tikai pēc 25 stundu atteikuma perioda beigām.

Vecāku kontrole

Mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai nodrošinātu, ka vietnē netiek organizētas azartspēles nepilngadīgajiem. Tāpēc mēs palīdzam saviem dalībniekiem neļaut viņu bērniem apmeklēt ar azartspēlēm saistītas vietnes.