Laipni lūgti viesu namā “Skultes Muiža”!

Mūsu pakalpojumi

Muižas pakalpojumi

Iespējams, sirsnīgākā un siltākā atpūtas vieta Vidzemē

Viesu nams „Skultes Muiža” ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divvientulībā, neaizmirstamu ballīšu, korporatīvo un sporta pasākumu, kā arī skaistu kāzu rīkošanai. Viesu nams atrodas tikai 6,5 km attālumā no Vidzemes jūrmalas, tāpēc atpūtniekiem ir pieejama arī velosipēdu noma. Esam gādājuši arī par bērnu rotaļu laukumu pasākumiem vai kamēr pieaugušie atpūšas.

Katra laba vieta izceļas ar ko īpašu un tikai sev raksturīgu kompozīciju. Tāpat ir ar Skultes Muižu. Viesu namu īpaši raksturo gan ēkas vēsturiskā arhitektūra un siltais interjers, gan ainaviskā apkārtne ar senatnīgo parku, ozolu, ošu un liepu alejām, dīķi un kanāliem ar romantisku tiltiņu.

Visi pakalpojumi

Nakšņošana skaistā un romantiskā vietā

Skultes Muiža ir spējusi saglabāt senatnīgo elpu un romantismu – atklātas ķieģeļu sienas fragmenti, koka sijas. Tajā pat laikā visos nakšņošanai paredzētajos numuriņos ir moderns interjers, tie ir aprīkoti ar mūsdienīgu santehniku un komunikācijām. Naktsmītnes telpas ir noformētas siltos toņos, kas Jums radīs mājīguma sajūtu.

Uzzināt vairāk

Par ”Skultes muižu”

Burvīga atpūtas vieta pārīšiem, darba kolektīviem, 60km braucienā no Rīgas Tallinas virzienā, 6,5 km no Skultes jūrmalas.

Viesu nams ierīkots senās Skultes muižas (celta 1739. gadā) pārvaldnieka ēkā, kas kapitāli atjaunota 2004. gadā. Pati muižkunga māja nopostīta 1910. gadā. Tā sākotnēji piederējusi Rīgas birģermeistaram baronam fon Šulcenam.

Skultes Muiža ir kultūrvēsturisks objekts, kas ir Latvijas Piļu Un Muižu Asociācijas biedrs.

Uzzināt vairāk
putnins_v5041t2xHome